Zestawy i sprzęt komputerowy dla wymagających...
(056) 6605332 masz pytanie? skontaktuj się z nami
twój koszyk jest pusty... zapraszamy do zakupów !
1 2 3 4

Znajdź produkt na stronie

Zawężarka wyników wyszukiwania, podaj kategorie, cene...

Bachcomp.pl » podstrona

O sklepie

Sklep internetowy Bachcomp.pl. To sklep bardzo dobrze zaopatrzony, przyjazny dla klienta, posiadający miłą i profesjonalną obsługę, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Staramy się zrozumieć oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania naszych klientów. Służymy profesjonalnym doradztwem oraz wsparciem technicznym. Staramy się dotrzeć zarówno dla zwykłych użytkowników komputerów jak i do miłośników sprzętu komputerowego, pragnących wycisnąć ze swoich maszyn maksymalną moc.

Bachcomp posiada w swojej ofercie sprzęt komputerowy wyjątkowej jakości , który wyróżnia się stabilną pracą, wysoką wydajnością oraz ponadprzeciętną trwałością. Oferowany, w Bachcomp, towar pochodzi od polskich dystrybutorów sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, którzy tak jak my, cenią sobie jakość oraz starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom konsumentów branży ITI. Współpracujemy z takimi producentami firmowych komponentów informatycznych jak: AMD, MSI, Epox, DFI, Leadtek, Asus, Kingstone, A-Data, Modecom, Aerocool, Canon oraz wieloma innymi.

Przed wprowadzeniem towaru do naszej oferty dokonujemy gruntownych testów podzespołów i całych komputerów. Wyniki tych testów umieszczamy w dziale recenzje. Sprzęt szczególnej jakości jest wyróżniany i szczególnie polecany naszym klientom. Nasza strona posiada także system oceny produktów dokonywany przez użytkowników danego towaru. Do oceny można dodać także krótkie wypowiedzi zawierające opis działania oraz wrażenia z funkcjonowania podzespołu komputerowego lub całego komputera. Naszym celem jest nie tylko udzielanie informacji, ale także czerpanie wiedzy z doświadczeń naszych klientów.

Firma Bachcomp to nie tylko sprzedaż komputerów. To także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny podzespołów i zestawów komputerowych. Zajmujemy się również obsługą informatyczną firm, zakładów pracy, urzędów i instytucji. Instalujemy i konserwujemy sieci, zakładamy i obsługujemy serwery. Sprzedajemy oraz instalujemy oprogramowanie komputerowe. Na naszej stronie znajdziecie Państwo najnowsze informacje z dziedziny podzespołów komputerów oraz oprogramowania komputerowego.

Dokonujemy także profesjonalnego doradztwa z dziedziny informatyki. Szczególnie polecamynasze konfiguracje sprzętowe. Bachomp to sklep dla ludzi ceniących stabilność, ale także pragnących posiadać najnowsze technologie oraz dużą wydajność. Jako pierwsi w branży oferujemy komputery już przez Nas zmodyfikowane, które charakteryzują się wyjątkową mocą, a zarazem gwarantujemy ich stabilną pracę. Klienci posiadający już wiedzę z dziedziny overclockingu mogą dokonać samodzielnych modyfikacji w oparciu o oferowany przez nas sprzęt. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i jak najbardziej poważnie. Robimy wszystko by transakcje były przeprowadzane szybko i z obopólnym zadowoleniem.

Bachcomp jest sklepem stworzonym przez ludzi i dla ludzi. Działamy w oparciu o nasz sklepowy kodeks honorowy, którego główną zasadą jest nie sprzedawaj tego co sami byśmy nie kupili.

Życzymy miłych zakupów!

Dostawa zamówionych towarów realizowana jest w dni robocze (poniedziałek - piątek) i wyjatkowo w soboty (poczta polska, specjalne zlecenie UPS), wedle dyspozycji Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej "UPS". W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie i niemożności zdobycia go na czas realizacji zamówienia, Klient zostanie o tym poinformowany w celu ustalenia dalszych losów zamówienia.

Koszt wysyłki:

Pobranie 9-30 zł w zależności od wagi (1-15 kg)
Przedpłata 7-30 zł w zależności od wagi (1-20 kg)
Kurier UPS z ubezpieczeniem tylko 16 zł (Przelew)

UWAGA:

Firma Bachcomp nie odpowiada za jakość uslug Poczty polskiej. Nie odpowiadamy za ewentualne uszkodzenia spowodowane przez Pocztę polską.

Gwarancja i Reklamacja:

Na wszystkie zakupione towary w zakupione w sklepie Bachcomp udzielana jest gwarancja producenta.

Okresy gwarancji są różne w zależności od rodzaju i producenta towaru. Karta gwarancyjna zawierająca warunki gwarancji i jej realizację zostanie dostarczona w przesyłce zawierającej towar. W przypadku reklamacji karta gwarancyjna musi zostać dołączona do reklamowanego towaru.

Reklamacje załatwiane są w przeciągu 14 dni roboczych od ustalenia ich zasadności i w zależności od trybu reklamacji (gwarancja lub rękojmia) towar może być naprawiony lub wymieniony na nowy tego samego rodzaju lub inny ale nie gorszy od towaru reklamowanego. Termin realizacji reklamacji może przekroczyć 14 dni, jeżeli będzie to konieczne ze względu na sprowadzenie części od producenta, lub konieczności wysłania produktu do serwisu producenta albo sprowadzenia nowego produktu.

Osoba reklamująca towar, zakupiony w sklepie Bachcomp, dostarcza go do punktu serwisowego Bachcomp swój koszt. Wyjatkiem są towary obięte gwarancją typu "door to door". Po realizacji zlecenia reklamacyjnego towar jest dostarczany do klienta na koszt firmy Bachcomp.

Sklep komputerowy Bachcomp zastrzega sobie prawo obciążenia klienta kosztami transportu oraz serwisu w przypadku gdy reklamacja jest nieuzasadniona tzn. towar jest sprawny lub został uszkodzony fizycznie przez klienta.